19.01.2019 Dnes má svátek Doubravka.

O firmě

O firmě

  Naše firma nabízí bezplatné poradenství s profesionálním přístupem.Snažíme se být  o krok dále,a vždy  připraveni Vám poskytnout profesionální servis.

         Společně s Vámi nalezneme pro Vás ta nejlepší řešení.

Stěžejními sortimenty v oblasti topení jsou v naší nabídce kotle plynové Immergas , Ariston, Vaillant , Buderus , Dakon, Protherm , Baxi.Elektrické kotle Protherm, Dakon. I na tuhá paliva Dakon , Viadrus, Verner , OPOP.Dále krbové vložky či interiérová kamna Verner.Topidla plynová i elektrická Karma, AEG. Radiátory a koupelnová tělesa Korado,Purmo Therma-Trend.Podlahové konvektory Boki, Licon, Minib.Zásobníky a ohřívače elektrické ,plynové i nepřímo vyhřívané Dražice,Tatramat , Ariston ,Vaillant . Dále nabízíme široký výběr solárních sestav , čerpadla Wilo a Halm , regulace Elektrobock a Thermo - Control  , rozvody na topení v mědi ,mosazi, bronzu Sanha, plastu i oceli , systémy pro podlahové vytápění Herz,Gabotherm,Top-Heating, Watts.Systémy odkouření Regulus , Brilon.


V oblasti koupelen zastupujeme výrobce sanitární keramiky Kolo, Jika.Sprchových koutů Kolo,Jika,Ronal,Roltechnik,Ravak , Riho.Koupelnových van a sprchových vaniček Ravak,Kolo,Riho,Roltechnik,Jika,Kaldewei. V oblasti osobní hygieny jsme přímými prodejci elektronických bidetů Electronic Bidets .Nabízíme předstěnové prvky Geberit , Kolo. Prodáváme široký sortiment vodovodních baterií Hans Grohe, Ravak,Herz,Steno,Raf. Koupelnové doplňky Steno,Ramix ,sedátka Plast Brno, MKW.


V oblasti rozvodů prodáváme plastové trubky PPR FV-plast,odpadní trubky Osma, odpady HL , Plast Brno , SAM.Nářadí Rems,NG elektro.


Jsme přímými zástupci výrobců Verner ,Ariston, Herz, Gabother, Wilo, Kolo , Ravak, Roltechnik , Electronic Bidets , ELEKTROBOCK , NG elektro.

Snažíme se, aby naše služby nebyly jen prodejní, ale abychom mohli našim zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z oblasti voda - topení - plyn. Spolupracujeme s výrobci a dovozci a garantujeme jejich kvalitu. Proto naše ceny jsou nejnižší jaké vůbec Vám mohl kdy kdo nabídnout.


Cílem aktivit společnosti je zlepšení Vašeho pohodlí, ochrana zdraví a úspora nákladů na vytápění.Přinášíme kvalitní služby s vysokou přidanou hodnotou.Naším krédem je odborná a bezchybná montáž s odpovídajícím technickým vybavením. Naše firma vám poskytne mnoholetou zkušenost a profesionální přístup i záruční a pozáruční servis.U každé zakázky v rámci topení, vody či plynu klademe maximální důraz na kvalitu provedené práce.

           SPOKOJENOST NAŠEHO ZÁKAZNÍKA


                             TO JE NÁŠ CÍL